Spa

BASEN

Pływanie ma pozytywny wpływ na układ oddechowy, ponieważ zwiększa wydolność płuc. Woda odciąża całe ciało, które jest w niej 10 razy lżejsze (ze względu na siłę wyporową). A co najważniejsze? Odpręża całe ciało i gwarantuje nam relaks ciała i umysłu! Pływanie jest dobrym sposobem na redukcję stresu.

JACUZZI

Wizyta w jacuzzi to przede wszystkim przyjemność dla całego organizmu. Kąpiel zwiększa komfort psychiczny, pozwala oderwać się od problemów. A co najważniejsze? Wyzwala endorfiny, czyli hormony szczęścia.

JACUZZI

Wizyta w jacuzzi to przede wszystkim przyjemność dla całego organizmu. Kąpiel zwiększa komfort psychiczny, pozwala oderwać się od problemów. A co najważniejsze? Wyzwala endorfiny, czyli hormony szczęścia.

SAUNA SUCHA

Sauna sucha umożliwia oczyszczenie organizmu z toksyn. Relaksuje i pozwala łagodzić napięcie wynikające ze stresu. A co ważne? Odchudza! W trakcie jednego pobytu organizm spala 300 kalorii. Dodatkowo sauna poprawia krążenie i pracę serca.

ATRAKCYJNE PAKIETY

ZOBACZ zł/os

Romantyczny weekend dla dwojga nad morzem

Weekend dla dwojga

Zobacz zł/os

Pakiet „Dziecko + opiekun” pobyt 7 dniowy – 2023

Wypoczynek z dzieckiem.

380 zł/os

Pakiet „Aktywny senior” ( pobyt min. 7 noclegów)

Masaż krótki GRATIS.

210 zł/os

Pobyt ze śniadaniem ( pobyt min 3 noclegi)

Koszt pobytu ze śniadaniem 210 zł/doba.

450 zł/os

Pakiet Rehabilitacyjny

Dodatkowe 450 zł/10 zabiegów

od 1520 zł/os

Święta wielkanocne 2023

Niepowtarzalna rodzinna atmosfera

1120 zł/os

Weekend „Boże Ciało”

Pakiet 5 dni – 4 noclegi ( 2.06 – 06.06.2021) 1120 zł zamiast 1560 zł

1300 zł/os

Weekend majowy 2023

Pakiet 5 dni – 4 noclegi ( 15.06 – 19.06.2022) 1300 zł zamiast 1950 zł

KOMFORTOWE POKOJE

POKÓJ 1 OSOBOWY

1 osobowy łazienka z prysznicem
telewizor

POKÓJ 2 OSOBOWY

2 osobowy łazienka z prysznicem
telewizor

POKÓJ STUDIO 3 OSOBOWY

3 osobowy łazienka z prysznicem
telewizor

POKÓJ 2+2 OSOBOWY

4 osobowy łazienka z prysznicem
telewizor

APARTAMENT

 2 osobowy łazienka z wanną

telewizor

NASZE OPINIE

Hotel bardzo czysty! Pokój zabaw dla dzieci świetnie wyposażony, do tego bilard dla starszych 😉 basen przy braku pogody tylko na plus! Do tego znakomita obsługa i świetne jedzenie. Hotel blisko morza i głównego deptaka 🙂 polecam z czystym sumieniem dla rodzin z dziećmi, jak i dla par chcących wypocząć w znakomitych, spokojnych warunkach :wink:.

NASZE OPINIE

Super miejsce, gdy pogoda nie rozpieszcza. Dzięki basenowi z podgrzewaną wodą, jacuzzi i saunie nie można się nudzić. Wyśmienite jedzenie w postaci szwedzkiego stołu. Bardzo różnorodne i zawsze świeże. Właściciel wraz z personelem są bardzo sympatyczni. Myślę, że wrócę tam w przyszłym roku.

Ośrodek w Rewalu, tylko 20 m od plaży. Monitorowany parking, zabiegi spa, regeneracja ciała i umysłu. Idealna lokalizacja na wypoczynek nad Bałtykiem.